PŘIPRAVIT, KE STARTU, POZOOOR, TEĎ!

Aneb Máme rádi běh

Letošní rok nabral úplně jiný spád, než jsme všichni předpokládali. Zrušené (nejen) sportovní akce, závody, na které se mnoho z nás těšilo, a spousta dalších omezení – tak vypadá sport v době koronavirové. Naštěstí se nenecháme odbýt a i přes toto vše jsme na sport ani náhodou nezanevřeli!

Žáci druhého stupně se hned v první polovině září zúčastnili dvou sportovních akcí – virtuálních závodů.

V pondělí 7. září se konal T-Mobile Olympijský běh. Žáci, kteří závod doběhli, dostali památeční diplomy a medajle. Ještě ten samý týden se ve čtvrtek 10. září v 10hod a 10 minut rozběhlo počítadlo Hýbejte se s TERIBEARem. Virtuální závod Nadace Terezy Maxové. Za každý uběhnutý kilometr se na počitadle načetla částka 10 korun a výsledná suma poputuje na konto znevýhodněným dětem. Příjemné jsme tak spojili i s užitečným.

Věříme, že v letošním školním roce bude takových akcí více, a že si je všichni užijeme!

Mgr. Šárka Plevková, Mgr. Václav Kotrc

 

[Best_Wordpress_Gallery id=“296″ gal_title=“Hýbejte se s TeriBearem a T-Mobile Olympijský běh“]