Vyhlášení vítězů, soutěže Miss Brambůrka a Bramboráček

Na začátku října, naše mateřská škola, vyhlásila 1. ročník soutěže o nejkrásnější Brambůrku a Brambůrka.
Soutěže se zúčastnily skoro všechny děti, společně se svými rodiči, prarodiči, sourozenci. Společnými silami, vyrobili nádherné panáčky z brambor, bramborová zvířátka, rodinky aj. Originalita byla obrovská a ,,bramborová porota“ to vůbec neměla lehké. Každý člen poroty měl 3 hlasovací lístky, které umístil pro něj, k těm nejkrásnějším výrobkům. V porotě byly kuchařky, učitelky MŠ, paní Holubová, ředitelka ZŠ a MŠ, ekonomka školy a děti a paní učitelka z 1. třídy. Po sečtení všech hlasů, jsme vyhlásili 3 nejoriginálnější výrobky.
1. místo: Brambory na pláži – Jiří Holub ( třída Krtečci)
2. místo: Olaf – Jaromír Rathouský ( třída Krtečci)
3. místo: Manželé – Julie a Jan Vaňourkovi ( třída Sovičky)
Všechny ostatní děti, které se soutěže zúčastnily, byly také ohodnoceny drobným balíčkem.

Rádi bychom, poděkovali všem dětem a rodičům, za účast v soutěži a té porotě, která hodnotila. Děkujeme všem za spolupráci a budeme se těšit při další soutěži.

Monika Zlá, DiS.