Dne 16.12.2020 MŠ navštívil Ježíšek, který pro naše hodné děti nechal pod stromečkem dárky. Než, ale přišel Ježíšek, společně jsme si zkusili tradiční zvyky a tradice, společně jsme si sedli ke svátečnímu stolu a ochutnali výborné cukroví, které děti s rodiči napekli a přinesli do MŠ.

Zacinkáním zvonečku v dětech probudil detektivního ducha  a společně na ně čekalo nečekané překvapení. Letos Ježíšek pod stromeček nic nepřinesl. Děti slíbily, že se polepší, nebudou si navzájem ubližovat, brát si hračky apod. a tak Ježíšek přišel ještě jednou a pod stromeček jim přinesl hromadu dárečků.  Co dětem v MŠ Ježíšek zanechal, si můžete prohlédnout na fotografiích. Tímto Ježíškovi děkujeme a doufáme, že i příští rok bude mít cestu okolo naší školky.

Monika Zlá, DiS.