Po dvou „lockdownových“ letech se letos uskutečnil tradiční říjnový futsalový Halloweenský turnaj. Proto tedy nepřekvapí, že v zelených rozlišovácích se proháněli Slizouni, v bílých poletovali po palubovce Duchové a oranžová rozlišovací trička navlékli Dýňáci. K vidění byla řada povedených akcí, stejně jako nepovedených akcí, které by spíše než k Halloweenu patřily do silvestrovského vysílání :-). Týmy se spolu utkaly dvoukolově každý s každým. O vyrovnanosti svědčí fakt, že před posledním zápasem turnaje reálně „hrozilo“, že všechna družstva získají po 5 bodech. Této kuriozitě zabránil střelec v týmu Dýňáků Jirka Mülling, který svým vstřeleným hattrickem získal nejen diplom pro nejlepšího střelce turnaje, ale svému týmu také celkové prvenství. Diplom pro nejlepšího brankáře si svými výkony vysloužil Vilda Dorn. Během celého turnaje předvedl několik efektních (a zároveň efektivních) zákroků.
Dalším plánovaným tematickým turnajem je Mikulášský turnaj.

Mgr. Václav Kotrc