Z původně plánovaného Valentýnského turnaje se nakonec stal jen Valentýnský zápas. Důvodem byla velká absence žáků. Do zápasu nakonec nastoupil tým šesťáků, který si zvolil označení Srdíčka a tým sedmáků pod jménem Zlatíčka. Úvod zápasu vyšel lépe těm mladším, když Viktor Šmirous krásnou střelou získal vedení na stranu Srdíček. Sedmáci poté utkání čtyřmi brankami otočili a první poločas nakonec i vyhráli v poměru 5:1. Ve druhém poločase se podařilo utkání šesťákům zdramatizovat, když se v jednu chvíli dostali na dohled ve skóre. Nejblíže vyrovnání byli za stavu 6:4. Protože další ze svých velkých šancí neproměnili, utkání nakonec skončilo 7:4 ve prospěch Zlatíček (tedy sedmáků). 
Zbývá ještě doplnit, kdo byl kdo :-). Tak tedy tým Zlatíček hrál ve složení Honza Rác, Matěj Matyáš, Roman Pivovar, Péťa Bílý a Dan Kolář (protože jich bylo o jednoho víc, pravidelně se mezi sebou střídali). Označení Srdíčka si vybral tým ve složení Viktor Šmirous, Damir Abdrakhmanov, Pepa Polan a Tadeáš Vlasák.

Mgr. Václav Kotrc