Futsalový turnaj nabídl spoustu kouzelných kliček, začarovaných branek, nadpřirozených střel a hlavně spoustu zábavy. Protože se jednalo o turnaj čarodějů, nikoho nepřekvapí, že vítězem se stal tým Brumbála (ve složení Pavel Bartuška, Martin Zimerman, Petr Bílý, Janové Rác a Svítek). Díky krásnému počasí se turnaj dostal z tělocvičny na venkovní hřiště, kde perfektní fanouškovskou kulisu udělali spolužáci napříč ročníky. Nejprve se všechny týmy utkaly každý s každým ve skupině. Už v těchto utkáních došlo k některým překvapením. Jakoby favorizované týmy byly trochu očarované a a neprocházely úvodní zápasy turnaje podle představ. Skupinovou fázi ovládl tým Košťat. V prvním semifinále proti sobě nastoupil tým Brumbála proti Nevelvíru a žádné velké brankové hody se nekonaly. Utkání musel rozhodnout až penaltový rozstřel. V něm byli díky penaltě Pavla Bartušky šťastnější „brumbálovci“. I druhé semifinále dospělo až do prodloužení, kde o postupu Košťat před Zmijozelem rozhodl zlatý gól Dana Koláře. I boj o 3. místo nakonec rozhodl penaltový rozstřel. Bronzový stupínek nakonec díky penaltě Davida Zajdena získal tým Nevelvíru. Finále přineslo branku v normální hrací době, když se dokázal prosadit Jan Rác. „Brumbálovci“ si poté zkušeným výkonem výsledek uhlídali a slavili celkové vítězství. 
Nejlepším střelcem se stal se 4 zásahy Daniel Kolář, brankář vládl Jan Svítek. 

Mgr. Václav Kotrc