1-3.5.2022 se konala IMG Academy Junior Word Golf Championships by Callaway- národní kvalifikace na Kuněticke Hoře za účasti hráčů z tréninkového centra mládeže z GC Podbořánky. Nejlépe se umístila Nela Zimermanová (4.třída) v kategorii do 12ti let se umístila na 2. místě🥈, Martin Zimerman (7.třída) v kategorii do 14ti let byl 6. (84, 77, 79 ran), kdy po dvou dnech hry byl na děleném 4.místě a měl jen 2 rány ztrátu na stupně vítězů, bohužel ve finálovém kole hrály všichni jeho protihráči dobře a i přes dobrý výsledek se umístil až na 6. místě. Svůj herní HCP zde snížil na 7,2. Vítězové kvalifikace postoupili na finále turnaje do Francie, tak snad příští rok. V mládežnickém žebříčku nejlepších hráčů do 14ti let je Martin na 13. místě a v kategorii do 12ti let Nela na 22. místě. V květnu je čekají Národní golfová tůra mládeže a 1. liga muži, kam se Martin svými letošními výsledky probojoval. Přejeme ať se nadále daří. 💪⛳