Díky změně rozvrhu (a přesunu Futsalového kroužku na úterý) za sebou máme další sportovní odpoledne. A i díky systému každý s každým tříkolově dnes rozhodně nikomu v tělocvičně zima nebyla 🙂. Na konci se na mě usmívaly/mračily (podle výsledků) červeňoučké tváře :-)).
Vítězem bylo družstvo v bílém (Tom Mimovič, Dan Zajden, Romča Pivovar, Honza Rác), kteří získali 12 bodů. Druhé místo s osmi body obsadilo fialové družstvo (Pája Bartuška, Honza Svítek, Viki Šmirous, David Zajden). Pepa Polan, Dan Kolář, Marcel Mareš a Maty Matyáš se ziskem 4 bodů obsadili třetí příčku.
Střelecky se nejvíce dařilo dvojici Honzů, Rácovi a Svítkovi, kteří vstřelili po 4 brankách.
Jak vypadá aktuální tabulka střelců? Kdo je prozatimním nejlepším střelcem školního roku 22-23? A jak si kluci stojí v historické tabulce střelců?

 

Futsalový kroužek pokračoval dalším kláním