Dnes, 27.9. proběhlo v našem zámeckém parku OBLASTNÍ KOLO PŘESPOLNÍHO BĚHU 🏃🏼‍♀️🏃🏻🏃🏼‍♂️ 🌲🌳
I přes fakt, že jsme místo babího léta měli spíše aprílové počasí, se vše podařilo – a navíc s opravdu hojnou účastí! 🤩
Přihlásily se základní školy z Lubence, Kryr, Podbořan ( “Masaryčka” a “Husovka”) a samozřejmě nechyběli ani zástupci naší školy.
Závodilo se ve třech kategoriích, II. – IV., rozdělených na dívčí a chlapecká družstva.

Do okresního kola se z našich řad kvalifikovali nejmladší závodníci, chlapci z kategorie II.
Tímto gratulujeme nejen vítězům, ale všem zúčastněným, děkujeme za účast a těšíme se na další závody!
Poděkování patří také paní starostce Lee Jandové za poskytnutí zázemí na místním koupališti a paní kastelánce Hofmanové za možnost uspořádat závody v parku 🙂

Sportu zdar!!! 💪🏻

Mgr. Šárka Plevková a Mgr. Václav Kotrc