Tradiční Vánoční turnaj nemohl chybět ani v letošním školním roce. Překážkou byla jen velká nemocnost v řadách žáků. Přesto se nakonec do turnaje přihlásila tři družstva. Jedno dokonce dívčí. A protože se jednalo o turnaj vánoční, nepřekvapila volba názvů týmů. Ježíšci ve složení Honza Svítek, Marcel Mareš, Roman Rostaš a Víťa Hegenbart vyzvali na souboj o prvenství tým Mrazíků (Tomáš Mimovič, Viktor Šmirous, Radek Šimon a Pepa Polan). Třetí do soupeření byl tým Santa Clausů, tedy spíše Santa Clausyň. Družstvo bylo ryze dívčí a nebojácně hrálo v pětici Denisa Strunzová, Lili Pokorná, Aneta Kašová, Šarloty Slepčíková a Janegová. Hrálo se systémem každý s každým dvoukolově a dívčí letka byla v polovině turnaje na průběžném druhém místě, když se jí podařilo brankou Denisy Strunzové porazit Mrazíky. Ti jim v poslední turnajovém zápase prohru vrátili a pořadí si nakonec prohodili. První místo suverénním způsobem obsadil tým Ježíšků, který svým soupeřům naděloval jednu branku za druhou a turnajem prošel bez ztráty bodu. Nepřekvapí tedy, že nejlepší střelec byl z jejich středu. Roman Rostaš vstřelil ve čtyřech zápasech 4 branky. Diplom pro nejlepšího brankáře, lépe řečeno brankářku si odnesla Aneta Kašová. Statisticky sice obdržela branek nejvíce, ale střel kluků se vůbec nezalekla a místy předváděla skvělé zákroky. 

Všem patří velké poděkování za pohodově odehraný turnaj. Výsledky tentokrát šli tak nějak stranou a všichni se bavili tím, že prostě mohou jen hrát. 

Mgr. Václav Kotrc