🚜 JÍZDA ZRUČNOSTI 🚜
Naši deváťáci se ve čtvrtek 30.5. vydali na akci do areálu NEMAK v Podbořanech, kde proběhlo mistrovství republiky v jízdě traktorem pro studenty středních škol.
Pro 2. stupeň základních škol byla připravena soutěž v jízdě na zahradním traktoru s vozíkem.
Klání se zúčastnili tři naši žáci – Vilda Dorn a Kuba Kytl se umístili na krásném 5. a 4. místě, ale zlatým hřebem bylo 🥇1.místo v podání Dáni Forgáče, nad jehož výkonem žasli i přítomní páni učitelé 🤩 celou trať zvládl projet suverénně bez jediné chyby a s naprostou přesností za 2 min a 35 vteřin 💪🏻🚜
Všichni ostatní fandili a užívali si skvělé atmosféry a krásného počasí!
Děkujeme za pozvání Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace, kteří ve spolupráci se Zemědělským svazem ČR připravili celou akci.
Mgr. Šárka Plevková