V pátek 24.11.2023, proběhla ve vestibulu školy výstava Betlémů, během které mohli zaměstnanci, žáci ZŠ a MŠ i veřejnost hlasovat o NEJKRÁSNĚJŠÍM BETLÉMU.
Rozhodování bylo opravdu velmi těžké, protože rodiče a děti z MŠ jsou velice kreativní. Upřímně musíme napsat a smeknout před Vašimi nápady a šikovností. Jsme velice potěšeni, že máme ve školce tak báječné rodiče a to i ty, kteří se tentokrát soutěže nezúčastnili. Spolupráce s Vámi VŠEMI nás těší a je úžasná!!!
A kdo tedy dnes vyhrál?
1. místo – Filípek Lipš – třída Krtečci ( zasněžený betlém)
2. místo – Kristiánek Jára – třída Sovičky (betlém s chvojím)
3.místo – Pepíček Fiala – třída Krtečci. (vyřezávaný betlém)
Výhercům blahopřejeme a odměny pro všechny zúčastněné a výherce budou čekat ve školce až do ukončení Facebookové soutěže.
Jak bylo rodičům před zahájením soutěže avizováno, betlémy které nebudou chtít vrátit domů….poputují na prodejní stánek MŠ. Výtěžek z betlémů i z jiných předmětů, které budou v prodeji v neděli 26.12.2023 před kostelem v KD, poputuje na nové školkové hřiště. Některé betlémy, už mají své majitele a dělají parádu u nich doma, ale nebojte…pár betlémů nám ještě zbylo. 😁😁😁
paní učitelka Monika Bartušková