Plán byl 3 dny a realita jako vždy jiná. 🤭😂
Jarní a letní burza oblečení měla opět velký ohlas a úspěch. 
Vše by se ale neuskutečnilo bez aktivní práce učitelek MŠ nad rámec své pracovní doby a za to jim patří velké poděkování.  Není to totiž pouze o 5denním prodeji, stojí za tím desítky kilometrů chůze,  spousty hodin přebírání, třídění…aby  vše dopadlo na jedničku. Děkujeme taky panu školníkovi za přípravu stolů na burzu.
Vše nakonec dopadlo na 1 dokonce i s  * . 
Celkem příznivci MŠ darovali do prodeje okolo 10 pytlů oblečení, desítky nákupních tašek všech velikostí. ..kde se skrývaly neuvěřitelné kousky oblečení a bot pro děti a dospělé.
Vám všem patří velký dík, protože bez Vašich darů bychom neměli co prodávat. 
Poděkování patří také Městysu Nepomyšl ,který nám zapůjčil věšáky a Obci Krásný Dvůr za odvoz pytlů na charitu.
Určitě Vás ale zajímá to nejdůležitější a to je výtěžek z prodeje. Desítky nakupujících utratilo 15. 593,-Kč. 🤗🤭😁
Moc Vám děkujeme. Už pomalu vybíráme 3 varianty dětského hřiště a až se ve školce dohodneme na finálních verzích 😃 Vám všem ji odhalíme a VY vyberete, protože VY jste na naše hřiště přispěli svými financemi. 😁🤣😀
paní učitelka Monika