Žáci II. stupně se v Podbořanech zúčastnili tradiční atletické soutěže Pohár rozhlasu. Jednalo se o oblastní kolo, do kterého se zapojily všechny školy z podbořanské oblasti. Konkurence tedy byla více než velká. Přesto se naše žákyně a žáci neztratili. V kategorii mladších žáků (hod kriketovým míčkem) obsadil Matěj Keprt výkonem 40,5 metrů celkové 3. místo. Stejná pozice patřila také mladší žákyni Vendule Vojtěchové mezi skokankami do dálky (341 cm). Náš úspěch v této disciplíně zvýraznila první Šarlota Janegová (359 cm). Nejúspěšnějším závodníkem ze všech škol, co do počtu individuálních ocenění, se stal náš Roman Rostaš, který v kategorii starších žáků bral 1. místo mezi dálkaři (513 cm). A za fantastastických 170 cm také mezi výškaři! 

V kategorii mladších žákyň a žáků nastoupili Vendula Vojtěchová, Philip Strunz, Marek Vlasák (všichni sprint na 60 metrů); Denisa Strunzová, Šarlota Janegová (běh na 600 metrů); Philip Strunz, Vít Hegenbart (1 000 metrů); Matěj Keprt, Marcel Mareš (skok vysoký); Šarlota Janegová, Vendula Vojtěchová, Miroslav Olah, Marek Vlasák (skok daleký); Denisa Strunzová, Eliška Černá, Marcel Mareš, Matěj Keprt, Dominik Švestka (hod kriketovým míčkem). Eliška Černá + Šarlota Janegová + Vendula Vojtěchová + Denisa Strunzová a Philip Strunz + Marcel Mareš + Matěj Keprt + Marek Vlasák (štafety 4×60 metrů). 

Starší žáci a žákyně: Anna Kejdová, Nikola Vidiečanová, Jan Rác, Petr Bílý, Martin Zimerman (60 metrů); Viktor Šmirous, Daniel Kolář (1 500 metrů); Roman Rostaš, Daniel Kolář, Martin Zimerman (skok vysoký); Jan Rác, Roman Rostaš, Viktor Šmirous (skok daleký); Anna Černá, Matěj Matyáš, Jan Svítek (vrh koulí); Jan Rác, Petr Bílý, Roman Rostaš, Daniel Kolář (štafeta 4×60 metrů).

Za vzornou reprezentaci školy a výkony na hranici (někdy snad i za ní) svých možností všem našim reprezentantům děkujeme!

Mgr. Lenka Koutecká, Mgr. Václav Kotrc