Každé ráno, na nás čekala malá hádanka, která nám měla odhalit novou pohádku. Tentokrát na nás čekala pohádka O Budulínkovi. Přečetli jsme si krátkou veršovanou pohádku, vysvětlili jsme si rozdíl mezi klasickou pohádkou nebo veršovanou. Každé ráno, začínáme pohybovými aktivitami. Společně jsme si zahráli pohybové hry ,,na Budulínka“, zacvičili jsme si a relaxovali na koberci při poslechu zvuků z lesa. Po relaxaci na nás už čekala řízená činnost. Trénovali jsem jemnou motoriku a třídili hrášek. Zahráli jsme si divadlo s novými loutkami. Naučili jsme se novou písničku, kterou babička s dědečkem hráli u liščí nory a použili jsem hudební nástroje. Společnými silami a rachotem bubínků, jsme z nory vylákali všechny lišky a vysvobodili Budulínka. Na závěr dopoledních aktivit jsem si ještě vyrobili lišku, která Budulínka unesla.

Monika Zlá, DiS.