Z důvodu vyhlášení volných dnů ředitelkou školy od 20. 12. se žáci (kteří nejsou v karanténě nebo nemocní) dnes sešli v kalendářním roce 2021 naposledy. Školní dopoledne se tedy neslo ve vánočním duchu, který prostoupil díky třídním vánočním besídkám školu. I když některé třídy chyběly úplně a přítomné třídy nemohly být z různých důvodů v plných počtech, neovlivnilo to báječnou atmosféru a náladu. Spolužáci si vzájemně (i se svými učiteli) vyměnili dárky, poseděli za zvuku koled u společných stolů a příjemně se navnadili před blížícími se vánočními svátky.

Všem přejeme krásné, pohodové a poklidné nejen vánoční svátky, ale také všechny další dny. V současné době také pevné zdraví. A v roce 2022 co nejvíce naviděnou! 🙂

Mgr. Václav Kotrc