Jako náhrada za zrušený prosincový Vánoční turnaj proběhl dnes turnaj Tříkrálový. Pro velký zájem o účast muselo dojít k lehké improvizaci v pojmenování týmů. Králové jsou pouze tři, týmy však byly čtyři. A tak kromě týmu Kašpara (ve složení Pavel Bartuška, Jiří Mülling, Tomáš Mimovič, Martin Zimerman), Melichara (Daniel Zajden, Josef Polan, Viktor Šmirous, Damir Abdrakhmanov, Tadeáš Vlasák) a Baltazara (Daniel Kolář, Jan Rác, Jan Svítek, Adam Faraj, Ondřej Spurný) přibyl ještě tým Ježíška (Zdeněk Šrédl, Vilém Dorn, Roman Pivovar, Petr Bílý). Byl to právě tým betlémského hostitele, který nakonec skončil na nepopulární bramborové čtvrté příčce. V systému každý s každým jednokolově získal pouhý jeden bod. Tři Králové tedy biblicky složili dary, sportovně si však většinu bodů ponechali. Stejným způsobem jako nechtěli rozdávat body, šetřili v tomto turnaji také se vstřelenými brankami. Poprvé v historii našich školních turnajů se stalo, aby nejlepšímu střelci stačilo k prvenství vstřelit pouhopouhé 2 branky. Druhé individuální ocenění pro nejlepšího brankáře putovalo paradoxně do týmu, který skončil poslední a dostal nejvíce branek. Brankář týmu Ježíšků Zdeněk Šrédl předvedl několik skvělých zákroků a tak nakonec dostal přednost před svými konkurenty.

Vítězem turnaje se stalo díky zisku 7 bodů družstvo Baltazara, následované týmem Melichara s 5 body. Třetí příčku obsadil tým Kašpara se 2 body. Poslední místo tentokrát obsadilo (jak již bylo zmíněno) družstvo Ježíšků.

Dalším tematicky zaměřeným turnajem by měl být únorový Valentýnský turnaj.

Pro více informací navštivte stránku futsalového kroužku.