V mateřské škole, jsme pro rodiče s dětmi připravili soutěž ,, Miss Brambůrka a Brambůrek.“ Našim hlavním cíle, bylo, aby se rodiče na chviličku v této hektické době zastavili a společně s dětmi vytvořili něco pěkného a užili si společné chvíle.
Všechny výrobky z brambor, byly vystaveny v MŠ a dnes, přišel ten den, kdy naše porota rozhodla. Ráda bych poděkovala všem zaměstnancům školy a hlavně dětem na I. a II. stupni, že zavítali až k nám nejmenším a ohodnotili všechny výrobky. Všechny byly krásné, originální…. ale 3 byly vybrány, jako NEJ. 🙂 Jak soutěž dopadla, se můžete kouknout na videu, které naleznete na Facebookových stánkách školy.
Kdo Facebook nemá, tak mu to stejně prozradíme. 🙂
1. místo – Tobík Záruba a jeho AUTOMOBIL.
2. místo – Terezka Tauschová a její JEŽEK
3. místo – Hanička Polcarová a její NOVOMANŽELÉ
3. místo – Mathias Rathouský a jeho TRAKTOR.
Děkujeme ještě jednou všem, kteří se naší akce zúčastnili a také sponzoru O2, který dětem daroval reklamní předměty.

Bc. Monika Bartušková, Dis