Vítězem pololetního turnaje ve futsalu se stal tým Romana Rostaše (Mimovič, Mareš, Polan), který všechny své 3 zápasy vyhrál s působivým skóre 9:4. Nepřekvapí tedy, že ve svém středu měl i nejlepšího střelce turnaje, kterým byl výše zmíněný kapitán týmu Roman Rostaš. Soupeřům sám dokázal vstřelit 7 branek. Druhým nejlepším střelcem turnaje se stal Jirka Mülling, který si zároveň připsal jednu z nejhezčích letošních branek při futsalovém kroužku. Obhození jednoho hráče, klička dalším dvěma a zakončení do rohu branky bylo nejen efektní, ale také efektivní. Turnaj se hrál systémem každý s každým a chybí tedy pořadí dalších týmů. Druhé místo nakonec získala ziskem 6 bodů parta kolem Jirky Müllinga (Dorn, Šrédl, Hegenbart). 3. příčku obsadil tým vedený Adamem Farajem (Vlasák, Martiček, Šmirous). Nepopulární bramborová medaile tentokrát putovala do držení čtveřice Spurný, Matyáš, Šimon a Dan Zajden. Útěchou může být alespoň ocenění pro nejlepšího brankáře, které získal Radek Šimon. 

Mgr. Václav Kotrc