Na začátku ledna, jsem v mateřské škole vyhlásili soutěž v tvoření rodičů s dětmi. Téma znělo: ,,SVĚT POHÁDEK“
Fantazii a materiálům se meze nekladly. Rodiče společně s dětmi vytvořili dech beroucí výtvory. Naše porota ve složení zaměstnanců a žáků školy, to měla velmi složité.
Oceněny byly všechny děti, které se soutěže zúčastnily. Díky štědrému sponzoru, jsme mohli 3 výtvory s nejvyšší počtem bodů odměnit ještě speciální odměnou a to rodinným vstupným do Farmaparku U Toma. A která pohádka vyhrála? 🙂

1. místo – SPONGEBOB – Jindříška Švestky, třída Sovičky
2. místo – HRAD S DRAKEM – Barunka Filipová, třída Krtečci
3. místo – PAT a MAT – Daník Franc, třída Krtečci

Ráda bych poděkovala všem rodičům za účast v soutěži a spolupráci, zaměstnancům a žákům školy za hodnocení a také sponzorům, díky kterým jsem dětem mohli připravit odměny.
Farmapark U Toma, Kores, Celé Česko čte dětem, mamince Kilik za omalovánky. Děkujeme.

Bc. Monika Zlá, DiS.