Tradiční Velikonoční turnaj ve futsale mají za sebou žáci II. stupně. Družstva se utkala systémem každý s každým ve čtyřčlenné skupině. Bez prohry a inkasované branky turnajem prošel tým Beránků (Jan Rác, Pavel Bartuška, Matěj Matyáš, Radek Šimon). Kolektivní úspěch týmu podtrhl i fakt, že obě individuální ocenění zamířily také k Beránkům. Nejlepším střelcem se stal Pavel Bartuška. Diplom pro nejlepšího brankáře si odnesl v turnaji ani jednou překonaný Radek Šimon. Druhé místo obsadil se ziskem 4 bodů tým Zajíčků (Roman Rostaš, Daniel Kolář, Tadeáš Vlasák, Daniel Zajden, Damir Abdrakhmanov). O držiteli pomyslné bronzové medaile musel rozhodnout vzájemný zápas mezi týmem Vajíček a Pomlázek. Díky tomuto pomocnému kritériu nakonec lépe skončil tým Vajíček (Ondřej Spurný, Tomáš Mimovič, Adam Faraj, David Zajden, Vít Hegenbart). Bramborové umístění zůstalo na Pomlázky (Martin Zimerman, Jiří Mülling, Petr Bílý, Josef Polan, Marcel Mareš). 

Mgr. Václav Kotrc