S blížícím se posledním dubnovým dnem a tedy sletem všech čarodějnic, proběhl dnes v ZŠ a MŠ Krásný Dvůr Turnaj čarodějů. V dvoukolovém systému se utkala družstva čaroděje první kategorie pan Viga (Pavel Bartuška, Matěj Matyáš, Josef Polan, Martin Zimerman), čaroděje druhé kategorie Rumburaka (Jiří Mülling, Tadeáš Vlasák, Marcel Mareš, Václav Mrkvička) a čaroděje Mrakomora (Tomáš Mimovič, Viktor Šmirous, David Zajden, Daniel Zajden). Nejlépe fotbalové čáry a máry nakonec zvládl Mrakomorův tým, který v turnaji ztratil jen za jednu remízu a se ziskem 10 bodů jasně vyhrál. Druhou příčku obsadil v souboji čarodějů z říše pohádek ten zkušenější, tedy tým pana Viga, který byl nakonec nad Rumburakovy síly. 

Nejlepším střelcem se stal Daniel Zajden. Mezi brankáři si několik fantastických zákroků připravil Václav Mrkvička a diplom tedy přičaroval do svých rukou. 

Mgr. Václav Kotrc