Dnešní turnaj na Futsalovém kroužku ovládl Zelený tým ve složení Dan Dorn, Pavel Bartuška, Matěj Matyáš a Dominik Švestka. Druhou pozici obsadilo mužstvo ve Tomáš Mimovič, Marek Vlasák, Matěj Keprt a Vojta Matyáš. Třetí příčka patřila Danovi Kolářovi a jeho spoluhráčům Philipovi Strunzovi, Marcelovi Marešovi a Martinu Lopatovi. Střelecký se nejvíce dařilo Pavlu Bartuškovi. 

Po skončení turnaje někteří hráči ještě zůstali a zahráli si zápas 2x 10 minut. 

Své první branky do tabulky střelců přidal dvojlístek šesťáků Philip Strunz a Dominik Švestka. Gratuluji a přeji, ať je branek více a stoupáte i tabulkou historickou. Třeba až na vrchol:-).  

Dan Kolář se dnes svými brankami přiblížil na dostřel elitní historické desítky. Pavel Bartuška se přehoupl přes 100 vstřelených branek a aktuálně drží historickou 25. pozici. 

 

Mgr. Václav Kotrc