Rok se s rokem sešel, a máme tu opět podzim a sním ve školce naší již tradiční soutěž O nejhezčího SKŘÍTKA PODZIMÁČKA.
Rodiče s dětmi, byli letos velice kreativní. Jejich výtvory byly dech beroucí a klobouk dolů, před Vaší fantazií. Každý rok nás mile překvapíte. Porota to měla opět velice těžké. Samozřejmě, byly jako vždy odměněny všechny děti, které doma s rodiči tvořily…Ale odborná porota z řad paní uklízeček, kuchařek, dětí ze ZŠ a pedagogům měla za úkol vybrat ty 3 NEJ.

A KDO LETOS VYHRÁL?

1.místo – paní PODZIMOVÁ z Nepomyšle – Tomášek Kaše

2. místo – pan OŘEŠÁK – Hanička Polcarová

3. místo -ŠNEČÍ RODINA s paní Podzimovou – sourozenci Natálka a Tobík Zárubovi

Velice Vám blahopřejeme a užijte si celá rodina výlet do zábavního parku Mirakulu, který nám daroval celodenní vstupenky. Děkujeme za Vás dar. Výhercům ještě jednou blahopřejeme a budeme rádi, když nám pošlete rodinné foto z Mirakulu. J

https://mirakulum.cz/

Paní učitelka Monika Bartušková