Tělocvična v naší škole se dnes proměnila v jedno velké závodiště. Na žáky II. stupně čekala soutěž ve skoku vysokém – Vánoční laťka. Do té se až na pár výjimek zapojili všichni přítomní. Velkou pochvalu zaslouží všichni soutěží. I díky skvělé atmosféře, která celé dopoledne panovala, se nikdo nevzdával a všichni bojovali do posledního chvíle, do posledního pokusu. Nejlepší výkon celého dopoledne si připsal Roman Rostaš, který překonal laťku ve výšce 155 cm. 

A jak to celé dopadlo? 

  1. místo 2. místo 3. místo
Dívky 6. + 7. Šarlota Janegová Aneta Kašová Denisa Strunzová
Dívky 8. + 9. Jana Edrová Liliana Pokorná x
Hoši 6. + 7. Matěj Keprt Marcel Mareš David Kováč
Hoši 8. + 9. Roman Rostaš Martin Zimerman Pavel Bartuška

Za skvělou atmosféru, výkon někdy na hranici svých možností a krásné předvánoční dopoledne všem moc děkuju. 

Mgr. Václav Kotrc