Kolem školy se dnes ve zvýšené míře pohybovaly skupiny dívek a dam na koštětech. Aby nebylo klukům z 8. a 9. ročníku líto, že na tomto dopravním prostředku závodit nebudou, poměřili své dovenosti alespoň ve futsale. Do Čarodějnického turnaje se zapojil Tým čaroděje Rumburaka (Dan Kolář, Tadeáš Vlasák, Dan a David Zajdenové), Brumbálův tým (Jan Rác, Viktor Šmirous, Petr Bílý, Damir Abdrakhmanov, Jiljí Kejda) a Merlinův tým ve složení Martin Zimerman, Jan Svítek, Matěj Matyáš, Josef Polan a Radek Šimon. 

Týmy se spolu utkaly každý s každým dvoukolově. Zprvu to vypadalo, že si čarodějové v útoku zapoměli namíchat střelecký lektvar a moc branek padat nebude. To se však v průběhu turnaje měnilo a především Honza Svítek svými brankami vytáhl svůj Merlinův tým až k celkovému 1. místu. Na 2. místě skončil tým čaroděje II. kategorie. Tedy Rumburakův tým. Oba týmy měli stejně bodů, stejnou vzájemnou zápasovou bilanci. Rozhodlo lepší skóre. Bronzová pozice tentokrát zůstala pro Brumbálův tým., který jako jediný během turnaje ani jednou nevyhrál. 

Nejepším střelcem byl výše zmíněný Jan Svítek s 5 brankami. 

Mgr. Václav Kotrc