Nedávno jsem požádala rodiče, zda by bylo možné vyplnit anonymní dotazník ohledně spokojenosti s výukou a celkově přístupem školy. Sešlo se moc krásných slov, ale také nějaká “kritika”. Samozřejmě jako moderní pedagog kritiku vítám, přijímám ji a ráda se určité věci snažím dle žádosti rodičů/dětí změnit.
Jednou z nich bylo nedostatečné “zabavení” dětí o přestávku. Během přestávky mohou (především žáci 1.stupně) být na naší zahradě/sadu, do kterého se lze dostat hned ze třídy. V teplých dnech zde svačíme, kreslíme pomocí kříd, probíhá zde i výuka, ale také hrajeme různé hry. V chladném počasí jsme přestávky trávili pomoci her, které jsou ve třídě (twister, hod na terč, společenské hry). Ještě jednou tímto děkuji za zpětnou vazbu. V budoucnu rádi zapracujeme ještě na dalších aktivitách, které by dětem přestávky mohly více zpestřit.
 
Klára Zelenková