A je to tady!

Konečně nastal ten den, kdy můžeme odhalit naší skutečnou podobu. 😂

Ptáte se,co je to za speciální den? No přece čarodějnický.

Od rána se do školky slétávaly čarodějnice a čarodějové různých věkových kategorií, aby se setkali na každoročním sněmu.

Během dopoledne, museli všichni přítomní projít zkouškou. Někdo jí plnil poprvé, někteří měli z loňského roku reparát a ostřílení matadoři  museli ukázat, že čarodejem a čarodejkou se v minulých letech nestali jen tak.

Co taková zkouška obnáší? Samozřejmě namíchat lektvar a proměnit se v žábu. Umět létat na košteti. Najít co nejrychleji  havěť do lektvaru. Nasbírat pavoučí vajíčka a správně je roztřídit. Nakrmit druhou čarodějnici nebo se nezamotat do pavoučí sítě.

Kdo ve všech zkouškách obstál…získal letecký průkaz, který má platnost pouze dnes!

Tak rychle nastartujte svá košťata a večer se určitě někde nad vesnicí uvidíme.

P.S. Pozor na velké ohně!

paní učitelky z MŠ