V úterý 26.10. po obědě se naší školní družinou rozezněl hlasitý hlahol, řev a kvílení… Co se děje??? Strašidla a příšery mají svůj svátek – HALLOWEEN.  V tělocvičně jsme si udělali hezké odpoledne. Nejdříve proběhlo přivítání a promenáda všech příšer a strašidel. Poté jsme si povídali o tom, jaké jsou halloweenské tradice. Mnoho příšer vědělo i to, co jsou naše české „dušičky“, neboli svátek zemřelých.
A po klidném začátku následovalo i několik soutěží –  Otrávené houbičky útočí, Imunita proti podsvětí, Mumifikace, Výroba náramků z kostí kostlivců, Lektvary a proměny, Strašidelná kuchyně, Drink 1000 letá krev Hraběte Drákuly, Párování neživých.
Za diskotékových zvuků jsme rozvlnili své boky a zatančili si. Na konci našeho reje jsme se občerstvili u společného stolu. Potom se už všechny příšery rozletěly do svých příbytků.

Lucie Černá

L.Č.