Včerejší noc strávili naši osmáci a deváťáci ve škole. Odpoledne jsme odpočívali na zahradě, uvařili jsme si kotlíkový guláš a objednali pizzu k večeři. Když se setmělo, nesměla chybět oblíbená hra na schovávanou po celé škole. Poté jsme se přesunuli ven, kde bylo připraveno letní kino – tímto chceme poděkovat obci Krásný Dvůr za zapůjčení promítačky 🙂 Bohužel nás vyhnala bouřka, to ale nikoho neodradilo a filmy jsme si pustili v tělocvičně. 😉 Po náročné noci se třídy rozutekly. Osmá třída vyrazila do Žatce za poznáním historie pěstování chmele a navštívila Chmelařské muzeum a renesanční Sladovnu. Devátá třída vyrazila vlakem do Mostu, kde celé dopoledne řádila v Aquadromu. Všichni jsme si výlet moc užili, o tom se můžete přesvědčit v naší fotogalerii. 😉

Mgr. Petra Koucká, Mgr. Šárka Plevková